Jubileuszowa XX akcja oddawania krwi, która odbyła się 28 maja w naszej firmie Pratt & Whitney Rzeszów jak zawsze cieszyła się ogromnym zainteresowaniem wśród naszych pracowników.

Na tegoroczną akcję oddawania krwi zgłosiły się w sumie 123 osoby, spośród których 108 osób oddało krew na łączną objętość  48 600 ml. W licznym gronie krwiodawców było 19 kobiet oraz zarejestrowało się 15 osób, dla których był to pierwszy raz kiedy honorowo mogli oddać krew by w ten symboliczny sposób uratować innej osobie zdrowie a nawet życie.

Dla wszystkich osób, które brały udział w tym wspaniałym wydarzeniu, czekały upominki ufundowane przez RCKiK w Rzeszowie, zaprzyjaźnionego sponsor naszego klubu oraz przez nasz klub.

W sumie na koncie, uwzględniając wszystkie akcje oddawania krwi, zgromadziliśmy łącznie 948 600 ml krwi.

Dziękujemy bardzo