18 maja już po raz trzeci 54 osobowa grupa członków naszego klubu honorowych dawców krwi oraz ich rodzin wyruszyła na Roztocze by uczestniczyć w spływie kajakowym malowniczą rzeką Wieprz. Trasę o długości 13km rozpoczęliśmy w miejscowości Obrocz. Po około 1,5 godziny dopłynęliśmy do zalewu Rudka znajdującego się przed Zwierzyńcem, gdzie zatrzymaliśmy się na śniadanie oraz zostały wręczone upominków dla najmłodszych uczestników spływu. Następnie rzeka prowadziła nas przez piękny Zwierzyniec, aż do Stacji Bagno, gdzie ukończyliśmy nasz tegoroczny spływ kajakowy. Po lekkim odpoczynku udaliśmy się autokarem do niedalekiej perły renesansu„, jakim jest przepiękny Zamość, gdzie pod okiem wykwalifikowanego przewodnika mieliśmy wspaniałą okazję zobaczyć najwspanialsze obiekty zabytkowe znajdujące się na Starym Mieście.

Wszyscy uczestnicy spływu kajakowego mają nadzieję, że w przyszłym roku, zostanie zorganizowany kolejny IV spływ kajakowy.

Fotorelacja z III spływy kajakowego